Виноградівська централізована бібліотечна система
Четвер, 12.12.2019, 02:19
Меню

Реєстрація

Пошук

Погода
Виноградів

Форма входу


Категорії розділу
LEAP-4 [4]
Інтернет для читачів публічної бібліотеки
Бібліоміст [20]
Інтернет для читачів
ПДГ [199]
Пункт доступу громадян до офіційної інформаціїї
Гранти і проекти в Україні [144]
Гранти і проекти в Україні

Наше опитування
Як часто Ви відвідуєте бібліотеки?
Всього відповідей: 155

Статистика

Головна » Програми та проекти » ПДГ

Чи мають право на надбавку за вислугу років медичні працівників, які працюють у навчальних закладах
27.03.2014, 11:59

Чи мають право на надбавку за вислугу років медичні працівників, які працюють у навчальних закладах

Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров’я, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2009 року № 1418 (далі — Порядок № 1418), поширюються, зокрема, на лікарів та фахівців з базовою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою за умови, що оплата праці їх визначається відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я.

Оскільки оплата праці медичних працівників навчальних закладів і установ освіти здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я, таким працівникам надбавка за вислугу років має виплачуватися.

Слід зауважити, що постановою Кабінету Міністрів України від 20 січня 2010 року № 47 було внесено зміни до пункту 4 Порядку № 1418, згідно з якими до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, зараховується час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров’я.

Отже, медичні працівники, які працюють у закладах освіти й науки, мають право на отримання надбавки за вислугу років.

Головний державний інспектор праці

ТДІзПП у Закарпатській області                                                              М.О.Ціник



 



 

Переглядів: 245 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright ParVY © 2009-2019
Хостинг від uCoz