Виноградівська централізована бібліотечна система
П`ятниця, 06.12.2019, 04:49
Меню

Реєстрація

Пошук

Погода
Виноградів

Форма входу


Категорії розділу
LEAP-4 [4]
Інтернет для читачів публічної бібліотеки
Бібліоміст [20]
Інтернет для читачів
ПДГ [199]
Пункт доступу громадян до офіційної інформаціїї
Гранти і проекти в Україні [144]
Гранти і проекти в Україні

Наше опитування
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 127

Статистика

Головна » Програми та проекти » ПДГ

Чи повинно підприємство, при проходження практики, здійснити запис в трудовій книжці?
30.05.2014, 12:25

Чи повинно підприємство, при проходження практики, здійснити запис в трудовій книжці?

«Чи повинно підприємство, при проходження практики, здійснити запис в трудовій книжці?» Територіальна державна інспекція з питань праці у Закарпатській області повідомляє наступне.

Відповідно до ст.48 КЗпП України трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника.

Трудові книжки ведуться на всіх працівників, які працюють на підприємстві, в установі, організації або у фізичної особи понад п'ять днів. Трудові книжки ведуться також на позаштатних працівників при умові, якщо вони підлягають загальнообов'язковому державному соціальному страхуванню.

Працівникам, що стають на роботу вперше, трудова книжка оформляється не пізніше п'яти днів після прийняття на роботу.

До трудової книжки заносяться відомості про роботу, заохочення та нагороди за успіхи в роботі на підприємстві, в установі, організації; відомості про стягнення до неї не заносяться.

Порядок ведення трудових книжок визначається Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників затвердженої Наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції, Міністерства соціального захисту населення України №58 від 29.07.93.( надалі –Інструкція)

Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах.

Оскільки, виробнича практика це не процес роботи, а процес навчання, підприємство на якому студент проходив виробничу практику не зобов’язане вести на нього трудову книжку.

Відповідно до п.2.18 Інструкції, до трудових книжок за місцем роботи вносяться окремим рядком з посиланням на дату, номер та найменування відповідних документів записи про час навчання у вищих навчальних закладах (включаючи і час роботи в студентських таборах, на виробничій практиці та при виконанні науково-дослідної госпдоговірної тематики) та про час перебування в аспірантурі і клінічній ординатурі, крім випадків, зазначених у п.2.16. цієї Інструкції.Таким чином, запис у Вашій трудовій книжці, про проходження виробничої практики повинен здійснити Ваш перший роботодавець.



 



 

Переглядів: 333 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright ParVY © 2009-2019
Хостинг від uCoz