Виноградівська централізована бібліотечна система
Субота, 07.12.2019, 01:01
Меню

Реєстрація

Пошук

Погода
Виноградів

Форма входу


Категорії розділу
LEAP-4 [4]
Інтернет для читачів публічної бібліотеки
Бібліоміст [20]
Інтернет для читачів
ПДГ [199]
Пункт доступу громадян до офіційної інформаціїї
Гранти і проекти в Україні [144]
Гранти і проекти в Україні

Наше опитування
Як часто Ви відвідуєте бібліотеки?
Всього відповідей: 155

Статистика

Головна » Програми та проекти » ПДГ

Творча відпустка
28.10.2014, 10:02

Творча відпустка

 Творчу відпустку ст. 16 Закону Україні «Про відпустки» передбачено для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата або доктора наук, для написання підручника,  монографії, довідника тощо, тобто для наукової праці. Але претендувати на них можуть тільки ті працівники (за основним місцем їх роботи), які успішно поєднують основну діяльність із науковою роботою. Тривалість таких відпусток становить:

-          до 3-х місяців – для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук; для написання підручника чи наукової праці;

-          до 6-ти місяців для закінчення дисертації на здобуття наукового ступеня доктора наук;

Основними документами для надання творчої відпустки є:

1)  заява працівника;

2)  рекомендації наукової (науково-технічної) ради центрального органу виконавчої влади або вченої ради вищого навчального закладу III–IV рівнів акредитації чи науково-дослідного інституту відповідного профілю про доцільність надання творчої відпустки;

3)  довідки видавництва про включення підручника (наукової праці) до плану випуску видань на поточний рік (для відпустки щодо написання підручника).

Надання творчої відпустки оформлюється наказом керівника.

Творчу відпустку не надають для закінчення дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата і доктора наук особам, які закінчили відповідну аспірантуру, а також здобувачу одного й того ж наукового ступеня повторно.

Якщо наукову працю створює авторський колектив, то у творчу відпустку йде один із його членів за письмовою згодою, підписаною всіма членами авторського колективу.

Якщо творча відпустка збігається з основною щорічною, то підприємство не зобов'язане переносити останню, але може це зробити за бажанням працівника. Творчі відпустки не можна ділити, переносити, а невикористані її дні не компенсують.

Переглядів: 541 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright ParVY © 2009-2019
Хостинг від uCoz