Виноградівська централізована бібліотечна система
Понеділок, 09.12.2019, 01:59
Меню

Реєстрація

Пошук

Погода
Виноградів

Форма входу


Категорії розділу
LEAP-4 [4]
Інтернет для читачів публічної бібліотеки
Бібліоміст [20]
Інтернет для читачів
ПДГ [199]
Пункт доступу громадян до офіційної інформаціїї
Гранти і проекти в Україні [144]
Гранти і проекти в Україні

Наше опитування
Як часто Ви відвідуєте бібліотеки?
Всього відповідей: 155

Статистика

Головна » Програми та проекти » ПДГ

Особливості виплати компенсації під час переведення
28.10.2014, 10:10

Особливості виплати компенсації під час переведення.

 

Працівник управі одразу після працевлаштування:

1.Вимагати від нового роботодавця виплатити йому перераховану компенсацію навіть без надання днів відпочинку.

Роботодавець повинен задовольнити таку вимогу. Адже вона не порушує ані ст.83 КЗпПУ ані ст.24 Закону «Про відпустки», в яких зазначається, що у разі переведення працівника на роботу на інше підприємство грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток за його бажанням повинна бути перерахована на рахунок підприємства, на яке перейшов працівник.  Це вже гроші працівника. Утім, після виплати перерахованої суми період, що дає право на відпустку повної тривалості за час роботи в нового роботодавця, відлічуватимуть уже з дати прийняття до нового підприємства..

2.Просити про відпустку повної тривалості.

Право одержати повну відпустку без дотримання шестимісячного терміну безперервної роботи дають переведеному працівнику ст.81 КЗпПУ та ст.10 Закону «Про відпустки» - «За бажанням працівників, переведених на роботу з одного підприємства, установи, організації на інше підприємство, в установу, організацію, які не використали за попереднім місцем роботи повністю або частково щорічну основну відпустку і не одержали за неї грошової компенсації, щорічна відпустка повної тривалості надається до настання шестимісячного терміну безперервної роботи після переведення.

Якщо працівник, переведений на роботу на інше підприємство, в установу, організацію, повністю або частково не використав щорічні основну та додаткові відпустки і не одержав за них грошову компенсацію, то до стажу роботи, що дає право на щорічні основну та додаткові відпустки, зараховується час, за який він не використав ці відпустки за попереднім місцем роботи.

А після того, як відпустку нададуть, відпускний стаж продовжують відлічувати від дати, із якої відлічувався стаж в старого роботодавця.

М.О.Цінник

Переглядів: 354 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright ParVY © 2009-2019
Хостинг від uCoz