Статистика

Головна » Статті » Новини » Новини

І-ша обласна спартакіада працівників закладів культури.

8 червня на стадіоні «Спартак» м.Мукачево проводилася І-ша обласна спартакіада працівників закладів культури, присвячена 60-ти річчю створення обласної профспілкової організації працівників культури, в якій взяло участь 33 команди.

Виноградівщину у цих змаганнях представляли працівники будинку культури с.Підвиноградів, Центральної районної бібліотеки та дитячої школи мистецтв ім.. Бейли Бартока. Наша команда брала участь у всіх видах спартакіади: біг на 60 та 100 м, стрибки в довжину, настільний теніс, більярд, шахи та шашки і сімейні старти.

Золоту медаль у бігу на 60 м завоювала – Сільвія Роспопа – зав.Інтернет центру ЦРБ, вона ж отримала срібну медаль у стрибках у довжину з результатом – 3,66 м.

На другу сходинку п’єдесталу піднявся -  Юрій Орос молодший – діджей будинку культури с.Підвиноградів у бігу на 100 м – з результатом 12,1 сек., і він же отримав бронзову нагороду у стрибках у довжину – з результатом 4,65 м.

Серед двадцяти шести учасників, які взяли участь у змаганнях по більярду срібну медаль приніс у копилку збірної Виноградівщини – Іван Рабовський – директор будинку культури с.Підвиноградів.

У сімейних стартах добре виступила сімя  Орос Юрія з с.Підвиноградів, до складу якої входили дружина Світлана та донечка Юліанна. У біговій естафеті 50,30,20 м дружня сім’я  Орос серед 23 сімей, які брали участь у змаганнях посіла 5 місце, у киданні тенісного м’ячика підвиноградівці були 4-ми, а в стрибках у довжину з місця задовільнилися 6-м місцем. У загальному заліку Юрій, Світлана та Юліанна зайняли почесне 4 місце.

Хороші результати показали тенісисти, серед жінок 6-ю була викладач ДШМ ім.. Бейли Бартока – Едіта Леско, а Юрій Орос молодший посів 5-те місце серед чоловіків.

Учителі ДШМ – Владислав та Юдіта Бондаруки взяли участь у змаганнях по шахам та шашкам, де відповідно Владислав посів 6-те місце, а Юдіта – 7-ме місце.

Під час нагородження, яке проводив Начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба та голова обкому профспілки працівників культури Наталія Товтин команду працівників культури Виноградівського району за перше командне місце у спартакіаді було відзначено кубком, грамотою та премією в розмірі 1000 грн.

Переглядів: 777 | Коментарі: 2 | Рейтинг: 0.0/0