Всього відповідей: 129

Статистика

Головна » Статті » Новини » Новини

ІІ-га обласна спартакіада працівників закладів культури

14 червня на стадіоні «Спартак» м.Мукачево проводилася ІІ-га обласна спартакіада працівників закладів культури. На старт змагань вийшло 30 команд – усього понад 300 учасників.

Виноградівщину у цих змаганнях представляли працівники будинку культури с.Підвиноградів, с. Нове село, Центральної районної бібліотеки, бібліотеки-філії с.Олешник та дитячої школи мистецтв ім.. Бейли Бартока. Наша команда брала участь у всіх видах спартакіади: біг на 60 та 100 м, стрибки в довжину, настільний теніс, більярд, шахи та шашки і сімейні старти.

ІІ місце з легкої атлетики серед жінок здобула – Сільвія Роспопа – методист ЦРБ.

Бронзовим призером турніру з настільного тенісу серед чоловіків став: Іван Талабіра.

У легкій атлетиці серед чоловіків добре змагався  - Юрій Орос молодший – діджей будинку культури с.Підвиноградів, який посів почесне 4-те місце.

У сімейних стартах добре виступила сім’я  Орос Юрія з с.Підвиноградів, до складу якої входили дружина Світлана та донечка Юліанна. У загальному заліку  сім’я  Орос зайняли почесне 4 місце.

В теніс серед жінок зіграла – Шаркаді О.А. бібліотекар сільської філії с.Олешник.

Під час нагородження, яке проводив Начальник управління культури облдержадміністрації Юрій Глеба та голова обкому профспілки працівників культури Наталія Товтин команду працівників культури Виноградівського району за друге командне місце у спартакіаді було відзначено кубком, грамотою та премією.

Переглядів: 549 | Рейтинг: 0.0/0